Przeniesienie systemu z dysku HDD na SSD

W komputerach i laptopach montowane są dwa rodzaje dysków twardych: HDD i SSD. Dysk HDD jest typem dysku, gdzie dane zapisywane są na talerzach magnetycznych, które obracając się pozwalają na odczytanie i zapisanie danych.  Zazwyczaj fragmenty plików zapisywane są w wolnym miejscach rozrzuconych po całym dysku. Obrót talerzy w poszukiwaniu kompletu pliku, powoduje, że cały komputer wolno pracuje. Czas oczekiwania na ukazanie się pulpitu może trwać nawet kilka minut. Na dodatek dyski HDD są podatne na uszkodzenia mechaniczne, co może spowodować bezpowrotną utratę danych nawet przy delikatnym wstrząsie.

Dyski SSD są natomiast nowoczesnymi dyskami. Nie są zbudowane z talerzy, tylko z kości pamięci. Powoduje to, że pracują nawet 20 razy szybciej niż zwykły dysk. Ponadto, nie uszkadzają się tak łatwo jak dyski HDD.

Najlepszym sposobem, aby przyspieszyć pracę komputera jest wymiana dysku HDD na dysk SSD. Są one droższe od dysków tradycyjnych, natomiast komfort użytkowania komputera z takim dyskiem jest nieporównywalny.

Dzięki usłudze wymiany dysku z HDD na SSD komputer znacznie przyspieszy, a podczas przenoszenia systemu wszystkie dane, dokumenty i zdjęcia znajdą się bezpieczne na nowym dysku. Otrzymuje się w ten komputer ze znaczącym wzrostem wydajności i prędkości. Zyskujemy przyjemność z użytkowania komputera, ponieważ programy się nie zacinają, cały system pracuje lekko i przyjemnie.

NASZ CENNIK

Ceny dla klientów indywidualnych

SERWIS KOMPUTEROWY
# Usługa Ceny od Opis
1 Instalacja systemu operacyjnego na laptopie (dysk SSD) 120zł Instalacja systemów operacyjnych z rodziny Windows (10, 8, 7, Vista, XP) oraz Linux. Instalacja obejmuje wgranie najnowszych sterowników, antywirusa, pakietu biurowego office oraz niezbędnych narzędzi do pracy. Istnieje możliwość wgrania oraz konfiguracji specjalistycznego oprogramowania specjalnie na życzenie klienta.
2 Instalacja systemu operacyjnego na laptopie (dysk HDD) 150zł Instalacja systemów operacyjnych z rodziny Windows (10, 8, 7, Vista, XP) oraz Linux. Instalacja obejmuje wgranie najnowszych sterowników, antywirusa, pakietu biurowego office oraz niezbędnych narzędzi do pracy. Istnieje możliwość wgrania oraz konfiguracji specjalistycznego oprogramowania specjalnie na życzenie klienta.
3 Instalacja systemu operacyjnego na komputerze stajconarnym (dysk SSD) 150zł Instalacja systemów operacyjnych z rodziny Windows (10, 8, 7, Vista, XP) oraz Linux. Instalacja obejmuje wgranie najnowszych sterowników, antywirusa, pakietu biurowego office oraz niezbędnych narzędzi do pracy. Istnieje możliwość wgrania oraz konfiguracji specjalistycznego oprogramowania specjalnie na życzenie klienta.
4 Instalacja systemu operacyjnego na komputerze stajconarnym (dysk HDD) 180zł Instalacja systemów operacyjnych z rodziny Windows (10, 8, 7, Vista, XP) oraz Linux. Instalacja obejmuje wgranie najnowszych sterowników, antywirusa, pakietu biurowego office oraz niezbędnych narzędzi do pracy. Istnieje możliwość wgrania oraz konfiguracji specjalistycznego oprogramowania specjalnie na życzenie klienta.
5 Przeniesienie systemu z dysku HDD na SSD - laptop 150zł Przeniesienie systemu operacyjnego z dysku HDD na SSD. Zawsze dążymy do tego by jedyną zauważalną różnicą był znaczny wzrost szybkości pracy komputera.
6 Przeniesienie systemu z dysku HDD na SSD - komputer stacjonarny 180zł Przeniesienie systemu operacyjnego z dysku HDD na SSD. Zawsze dążymy do tego by jedyną zauważalną różnicą był znaczny wzrost szybkości pracy komputera.
7 Wymiana dysku 20zł Usługa wymiany dysku. Cena od 20zł w zależności od skomplikowania.
8 Zabezpieczanie danych z dysku 20zł Usługa kopiowania danych na drugi dysk. Cena od 20zł w zależności ilości danych.
9 Instalacja specjalistycznego oprogramowania 100zł Istnieje możliwość instalacji oraz konfiguracji specjalistycznego oprogramowania na życzenie klienta.
ODZYSKIWANIE DANYCH
# Usługa Ceny od Opis
1 Odzyskiwanie danych z dysków HDD, SSD 100zł Odzyskiwanie danych z dysków HDD, SSD. Diagnoza oraz wycena bezpłatna. Staramy zawsze odzyskać się całe struktury katalogów.
2 Odzyskiwanie danych z pamięci Flash 50zł Odzyskiwanie danych z pamięci Flash (SD, SDHC, MS, CF, MMC…) Diagnoza oraz wycena bezpłatna. Staramy zawsze odzyskać się całe struktury katalogów.
3 Odzyskiwanie danych z pamięci Pendrive 50zł Odzyskiwanie danych z pamięci Pendrive. Diagnoza oraz wycena bezpłatna. Staramy zawsze odzyskać się całe struktury katalogów.

Nie możesz pracować? Komputer się zawiesza?

Pomożemy Ci wrócić do pracy.  Szybko i skutecznie.